Rental

Kontakta oss för uthyrning av anläggnings- och byggmaskiner, bodar, vagnar, TA-material och annat du behöver för ditt bygg- eller anläggningsprojekt.

Anita Lindstrand

Innesäljare

Rental

Göteborg

070-812 50 08

anita.lindstrand@zeppelin.com

Ellenor Johansson

Innesäljare

Rental

Göteborg

073-518 99 19

ellenor.johansson@zeppelin.com

Emma Colebring Magnusson

Innesäljare

Rental

Göteborg

070-300 68 50

emma.colebringmagnusson@zeppelin.com

Fredrik Richardsson

Säljare

Rental

Göteborg

073-689 86 66

fredrik.richardsson@zeppelin.com

Jesper Bratowski

Säljare

Rental

Upplands Väsby

070-717 09 51

jesper.bratowski@zeppelin.com

Johan Wingren

Säljare

Rental

Eslöv

070-600 06 75

johan.wingren@zeppelin.com

Johannes Freij

Säljare

Rental

Göteborg

070-811 92 20

johannes.freij@zeppelin.com

Lukas Stephensen

Säljare

Rental

Eslöv

073-348 91 15

lukas.stephensen@zeppelin.com

Detailopname

Kontakta oss

Zeppelin Sverige

Telefonnummer: 031-69 65 00

Prästgårdsgatan 34, 431 44 Mölndal
Org.nr: 559209-9971

Karta
jobba-hos-oss-hero

Vill du arbeta hos oss?

Här hittar du alla våra lediga jobb just nu.
Lediga tjänster