Mining

Mining

Kraftfulla gruvmaskiner med lång livslängd och kostnadseffektiv bränsleförbrukning.
Kontakta oss

Gruvmaskiner

Kontaktuppgifter - Mining

Se alla kontaktuppgifter

Jan Carlsson

Servicesäljare

Mining

072-231 17 00

jan.carlsson@zeppelin.com

Klas Eklund

Site Manager

Mining

072-512 66 44

klas.eklund@zeppelin.com

Lars Bergvall

Maskinsäljare

Mining

072-4543165

lars.bergvall@zeppelin.com

Leif Vingbäck

Serviceledare

Mining

070-205 43 10

leif.vingbaeck@zeppelin.com

Magnus Zorn

General Manager

Mining

076-843 12 29

magnus.zorn@zeppelin.com

Ola Lundgren

Verkstadschef

Mining

073-063 95 99

ola.lundgren@zeppelin.com

Ove Stenman

Service Director Field

Mining

073-026 64 96

ove.stenman@zeppelin.com

Roger Määttä

Verkstadschef

Mining

073-699 32 04

roger.maatta@zeppelin.com

Samuel Hagenlöv

CRC Manager

Mining

070-209 10 51

samuel.hagenlov@zeppelin.com

Sanna Olofsson

Reservdelssäljare

Mining

070-380 26 85

sanna.olofsson@zeppelin.com

Ulrika Elenius

Site Manager

Mining

072-565 11 46

ulrika.elenius@zeppelin.com

Anders Aldenbo

Serviceledare

Mining

073-321 04 30

anders.aldenbo@zeppelin.com

Andreas Sundqvist

Reservdelssäljare

Mining

072-522 14 00

andreas.sundqvist@zeppelin.com

David Berg

Verkstadschef

Mining

070-561 17 08

david.berg@zeppelin.com

Fredrik Lindström

Försäljningschef

Mining

076-136 20 10

fredrik.lindstrom@zeppelin.com

Torbjörn Ferm

Product Manager

Mining

072 520 06 50

torbjorn.ferm@zeppelin.com

Tomas Lidström

Maskinsäljare

Mining

072 560 47 55

tomas.lidstrom@zeppelin.com