Mining

Mining

Kraftfulla gruvmaskiner med lång livslängd och kostnadseffektiv bränsleförbrukning.
Kontakta oss

Gruvmaskiner

Kontaktuppgifter - Mining

Se alla kontaktuppgifter

Anders Aldenbo

Verkstadschef

Mining

073-321 04 30

anders.aldenbo@zeppelin.com

Andreas Sundqvist

Reservdelssäljare

Mining

072-522 14 00

andreas.sundqvist@zeppelin.com

David Berg

Service Director Field

Mining

070-561 17 08

david.berg@zeppelin.com

Fredrik Lindström

Försäljningschef

Mining

076-136 20 10

fredrik.lindstrom@zeppelin.com

Klas Eklund

Site Manager

Mining

072-512 66 44

klas.eklund@zeppelin.com

Lars Bergvall

Maskinsäljare

Mining

072-4543165

lars.bergvall@zeppelin.com

Magnus Zorn

General Manager

Mining

076-843 12 29

magnus.zorn@zeppelin.com

Samuel Hagenlöv

CRC Manager

Mining

070-209 10 51

samuel.hagenlov@zeppelin.com

Sanna Olofsson

Reservdelssäljare

Mining

Torbjörn Ferm

Product Manager

Mining

072 520 06 50

torbjorn.ferm@zeppelin.com

Tomas Lidström

Maskinsäljare

Mining

072 560 47 55

tomas.lidstrom@zeppelin.com

Niklas Ohlin

Verkstadschef

Mining

073-063 95 99

niklas.ohlin2@zeppelin.com

Emma Rehnblom

Serviceledare

Mining

070-536 74 88

emma.rehnblom@zeppelin.com

Hannah Rönnqvist

Reservdelssäljare

Mining

070-600 17 66

hannah.ronnqvist@zeppelin.com

Karl-Johan Fagervall

Site Manager

Mining

073-831 42 00

karl-johan.fagervall@zeppelin.com

Thomas Wieslander

Service Director Site

Mining

070-508 67 57

thomas.wieslander@zeppelin.com

Mikaela Murén

Talent Acquisition Specialist (HR)

070-717 21 81

mikaela.muren@zeppelin.com

Josefine Nilsson

Reservdelssäljare

Mining

076-146 32 23

josefine.nilsson@zeppelin.com